AFEKT Tallinnas

AVAKONTSERT: AFEKT SINFONIETTA

E 28.10 kell 19
Noblessneri valukoda, Nobeli saal (Peetri 10)
Pilet: 15/7

AFEKT Sinfonietta
Andreas Fischer (dirigent, bass)

Kavas:
Mart Siimer, Helena Tulve*, Wojtek Blecharz, Enno Poppe, Mark Barden*

AFEKT IMPRO

T 29.10 kell 19
Telliskivi loomelinnak, Fotografiska (Telliskivi 60a/8)
Pilet: 12/6

Leonora Palu (flööt, poeesia)
Elo Masing (viiul, heliobjektid)
Roomet Jakapi (vokaal, elektroonika)
Taavi Kerikmäe (klahvpillid, elektroonika)

AFEKT SOLISTID

K 30.10 kell 19
ERR 1. stuudio (Gonsiori 21)
Pilet: 15/7

Kadri-Ann Sumera, Talvi Hunt (klaver)
Monika Mattiesen (flööt)
Ksenia Rossar (sopran)
Vahur-Paul Põldma (lugeja)

Kavas:
Kristjan Kõrver*, Helena Tulve, Märt-Matis Lill, Toshio Hosokawa, Mari Vihmand*

ANSAMBEL U:

N 31.10 kell 19
Rahvusooper Estonia kammersaal (Estonia pst 4)
Pilet: 15/7

Ansambel U:
Tarmo Johannes (flööt), Taavi Kerikmäe (klaver), Merje Roomere (viiul), Helena Tuuling (klarnet),
Vambola Krigul (löökpillid), Levi-Danel Mägila (tšello)

Kavas:
Toshio Hosokawa, Märt-Matis Lill

Kontserdi keskel Toshio Hosokawa ja Märt-Matis Lille vestlus

ERSO: RESONANTS II

R 1.11 kell 19
Estonia kontserdisaal (Estonia pst 4)
Pilet: 25/18

18.00 Eelkontsert ja vestlus

Kristi Mühling (kannel)
Vambola Krigul (löökpillid)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
dirigent Clement Power

Kavas:
Maria Kõrvits*, Toshio Hosokawa, Olga Neuwirth, Märt-Matis Lill

ENSEMBLE MOSAIK

L 2.11 kell 19
Kultuurikatel (Põhja pst 27a)
Pilet: 15/7

ensemble mosaik:
Bettina Junge (flööt), Christian Vogel (klarnet), Ernst Surberg (klaver), Chatschatur Kanajan (viiul), Niklas Seidl (tšello)

Kavas:
Lisa Streich, Ricardo Eizirik, Ehsan Khatibi, Enno Poppe, Elis Hallik

ENSEMBLE FRACTALES

P 3.11 kell 17
Suurgildi saal (Pikk 17)
Sissepääs muuseumi piletiga

16.30 Kohtumine heliloojatega: Elo Masing, Marianna Liik

Ensemble Fractales:
Gian Ponte (klaver), Marion Borgel (viiul, vioola), Diego Coutinho (tšello),
Renata Kambarova (flööt), Benjamin Maneyrol (klarnet)

Kavas:
Toshio Hosokawa, Claude Ledoux, Marianna Liik*, Elo Masing*, Sylvain Marty*, Märt-Matis Lill, Mark Barden

ENSEMBLEKOLLEKTIV BERLIN

T 5.11 kell 19
Noblessneri valukoda, PROTO avastustehase ekspositsiooni saal (Peetri 10)
Pilet: 15/7

Ensemblekollektiv Berlin: Kristjana Helgadóttir, Bettina Junge (flööt), Simon Strasser (oboe),
Ingólfur Vilhjálmsson, Laurent Bruttin (klarnet), James Aylward (fagott), Samuel Stoll (metsasarv),
Nathan Plante, Rike Huy (trompet), Florian Juncker (tromboon), Gunnhildur Einarsdóttir (harf),
Matthias Engler, Roland Neffe (löökpillid), Krassimir Sterev (akordion), Ernst Surberg (klaver),
Wojciech Garbowski, Chatschatur Kanajan, Susanne Zapf (viiul), Karen Lorenz, Nikolaus Schlierf
(vioola), Cosima Gerhardt, Niklas Seidl (tšello), Caleb Salgado (kontrabass), Mark Barden (seaded)

Kavas:
Rebecca Saunders

Esiettekanne või uue versiooni esiettekanne

Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi